Zdjęcia: listopad 2012
Wschód słońca na Babiej
Listopadowy wschód słońca na Babiej Górze. To co zwykle, czyli piękna, zimowa inwersja z widokiem na Tatry. :)
Zobacz też:
Sylwester pod namiotem
Zdjęcia z mojego pierwszego namiotowego sylwestra w Beskidzie Żywieckim. Odwiedziliśmy też Kozubnik.
Góry Sowie
Relacja z wyjazdu namiotowego w Góry Bardzkie i Sowie, organizowanego przez SKPT Gdańsk.
Jesień w Beskidzie Żywieckim
Końcówka jesieni i pierwsze mrozy w Beskidzie Żywieckim. Okolice Zwardonia, Wielkiej Raczy i Soblówki.
Dwa dni nad Biebrzą
Okolice Goniądza pod koniec maja. Wschód słońca w Biebrzańskim Parku Narodowym. Parę ciekawych ptaków.
Kolumbia - Zaginione Miasto
Fotorelacja z 6-dniowego trekkingu do Ciudad Perdida - Zaginionego Miasta, ukrytego w kolumbijskiej dżungli.
Białoruś - rozlewiska Prypeci
Tygodniowy pobyt w Turowie, nad rozlewiskami Prypeci. Być może najlepsze "ptasie" miejsce w jakim zdarzyło mi się być.