Wojciech Rygielski

KONTAKT

e-mail: rygielski@gmail.com
GitHub :: LinkedIn :: Facebook

O STRONIE

Dawno dawno temu, na tę stronę wrzucałem zdjęcia. Tak tak, były takie czasy! Zdjęcia sobie nadal leżą, i pewno będą leżeć, choć nowe już raczej nie dojdą.

Pierwsza wersja tej strony powstała około roku 2003. Za tych prehistorycznych czasów Facebook jeszcze nie istniał, wszyscy korzystali z Gadu-Gadu, a wysłanie zdjęcia emailem było niemożliwe (bo za duży załącznik). Potem strona trochę ewoluowała, a potem jeszcze trochę. Czasy się zmieniły, ale że mam do tej strony spory sentyment, więc - mimo, że może nie aktualizuję jej już tak często jak kiedyś - myślę, że i tak będzie istniała jeszcze długo. ;)

Mimo, że trochę nieaktualizowana, to i tak całkiem sporo ludzi ją jeszcze odwiedza - z pytaniami o szczegóły, mapy, a nawet ze dwa razy o wywiady ;)

Jeśli masz ochotę, możesz swobodnie umieścić moje zdjęcia na innej stronie, o ile działasz "fair", tzn. m.in. 1. Robisz to w celach niekomercyjnych. 2. Nie przekształcasz zdjęć (ani ich kontekstu) w żaden sposób. 3. Zaznaczysz, skąd zdjęcia pochodzą, najlepiej podając odnośnik do mojej strony. 4. Jeśli zdjęcia przedstawiają jakieś konkretne osoby, to pomyśl, czy nie powinieneś uzyskać ich zgody.

ŁO MNIE

Stary dziad (policz sobie) z Gołdapi, z Warszawy, z Olsztyna, z Gdańska, aktualnie z Zurychu (łoj), a w przyszłości pewno jeszcze skądinąd.

Większość moich znajomych poznaję w górach. Niby najbardziej lubię odludne i mało znane miejsca (takie, w których turystę traktuje się jak wariata, któremu być może wypadałoby pomóc), ale te bardziej znane miejsca też są spoko ;) Co zdjęcie to zdjęcie ;)